ziarovka

Personálna agentúra MAX je stabilná, zodpovedná a flexibilná spoločnosť, ktorá  už dlhodobo úspešne pôsobí na trhu práce. Špecializujeme sa najmä na personálny servis v priemyselnej sfére, ako aj na všetky súvisiace služby vrátane personálneho poradenstva.

Sme korektným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov aj našich zamestnancov, vďaka čomu sa neustále rozrastáme a dokážeme mimoriadne flexibilne reagovať na všetky požiadavky. Pri výbere zamestnancov kladieme veľký dôraz na osobné pohovory a kvalitu pracovníkov. Zabezpečujeme komplexné služby od výberu vhodných kandidátov, cez vznik a zánik pracovného pomeru až po mzdovú a odvodovú agendu zamestnancov. Pomocou kvalifikovaného a profesionálneho tímu a vďaka dlhodobým skúsenostiam v oblasti ľudských zdrojov zabezpečíme MAXimálnu spokojnosť našich klientov – to je hlavným cieľom personálnej agentúry MAX. Zamestnancov sa snažíme viesť k zodpovednosti, lojálnosti a osobnej zodpovednosti a dosiahnuť tak ich maximálnu možnú kvalitu.

Neustále sa zvyšujúcou kvalitou našich služieb si trpezlivo budujeme vzájomnú dôveru s klientmi. Vzájomnú dôveru totiž považujeme za základ úspešnej a dlhodobej spolupráce.

sluzby
Služby

Personálna agentúra MAX ponúka komplexné a špecializované služby pre malé, stredné aj veľké spoločnosti. Zabezpečujeme celkovú starostlivosť o potreby zamestnancov aj zamestnávateľov. Viac informácií nájdete v jednotlivých sekciách.

zamestnavatel
Pre zamestnávateľov..

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti. Viac informácií.

uchadzac
Pre uchádzačov..

Pre uchádzačov o pracovné miesta ponúkame možnosť zaregistrovať sa v našej agentúre. Stačí vyplniť jednoduchý registračný formulár. Vaše údaje spracujeme a budeme Vás spätne kontaktovať akonáhle pre Vás budeme mať vhodnú pracovnú ponuku. Registrovať sa môžete zároveň aj telefonicky.

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok, dotazov alebo informácií nás neváhajte kontaktovať. Sme Vám k dispozícii prostredníctvom niekoľkých telefonických kontaktov, mailov ale môžete nás navštíviť aj osobne na našich pobočkách. Kontakty nájdete aj v sekcii Kontakty.

email icon info@agenturamax.sk

fb icon facebook.com/agentúramax

 

 

Sponzoring a akcie

attila veghboraros gaborAlexander L. Gustafsson attila vegh

Novinky a informácie

IMAGE piatok, 31. marec 2017 Read More...
IMAGE štvrtok, 02. marec 2017 Read More...
pondelok, 01. august 2016 Výherkyni suťaže sme odovzdali cenu. Read More...